AnnA-Bergmans | Ekskursijas un semināri
15572
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15572,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Ekskursijas un Semināri

Dziedinošie Dārzi – tie ir septiņu tiltiņu savienoti dziednieciskie dārzi un parks  Īvandes upītes ielokos, kur iepazīt savu enerģētisko centru  – čakru spējas,  atrast risinājumu savām veselības problēmām, kļūt veselākiem un skaistākiem, priecāties par sevi un pasauli, tās ir mūsu prasmes un zināšanas ko labprāt dāvāsim saviem viesiem.

VAIRĀK

Vissenākā pasaules dziedniecības sistēma – Ajūrvēda – mūsu Dārzos ir dabiski apvienojusies ar baltu ziemeļniecisko Dabas maģiju, mantotu no mūsu baltu un lībiešu senčiem. Tās lieliski saskan un papildina viena otru. Kā jau viena dzīvesziņas koka divi zari.

 

Dziedinošais akmens pavada pāri tiltiņam uz SAKRĀLĀS ČAKRAS DĀRZU ar kokiem, ziedošiem krūmiem, iekoptiem savvaļas un dārza augiem. Viss mūsu seksuālajai veselībai un radošumam. Arī erotiskās ziedes, kungu un dāmu tējas un daudz kas cits. Pa taku garām daudzajiem augiem, kokiem un maziem pārsteigumiem, garām kļavu birzij ienākam UGUNS DĀRZĀ. Tā ir gremošanas uguns, kas vajadzīga mūsu vēdera čakras darbībai. Tieši tāpēc te ir desmitiem garšaugu un ārstniecibas augu, kas vairo mūsu labsajūtu.Te arī ugunskura vieta – saulgriežu svinībām un uguns rituāliem. Spēcīga vieta – stipru zelta āderu krustpunkts – mūsu spēkam un enerģijai. Tālāk taka ved uz upes līkumu, kur rožu ielokā ir mūsu Dārza skaistākā vieta – SIRDS DĀRZS. Mudras, meditācijas, mantras, augu spēks – ir tik daudz ko paši varam darīt savas sirds veselībai. Te arī daudzie sirdij noderīgie augļu koki – vilkābeles, korintes, aprikozes, kizili. Varbūt vienkārši vēlies apsēsties un ļauties ūdens čalām, rožu, baldriānu un ziedošo liepu smaržu ieskauts. Relaksācija un Dabas skaistums ir labākais dvēseles dziednieks. Vilkābeļu un piparmētru tējas, zāļu spilvenu aromāts vai Dziedinošā Dārza augu balzāmi arī var būt noderīgi. PĪLĀDŽU DĀRZS ar aronijām, vilkābelēm un daudziem ārstniecības augiem palīdz atrast īstos palīgus kakla čakras labsajūtai. Lai vieglāk elpot, lai vieglāk tikt galā ar klepu un citām kaitēm. Tēja Antivīruss un Dabas spēks, tāpat kā sildošais balzāms noder tiem, kam rodas šādas nepatikšans.

 

Aiz lielās egles vecātēva kaltais zemes gariņš ieved mūsu maģiskākajā – KADIĶU DĀRZĀ. Kadiķis – viens no pasaules lielākiem dziedniekiem. Tā enerģija un atveseļojošā smarža palīdz harmonizēt augstākās čakras, būt viedākiem un tuvākiem Radītājam.Gan baltu senā dziedniecība, gan Ajūrvēda un citas ezoteriskās prakses, tāpat kā šeit skatāmie, īpašie augi, var palīdzēt kļūt laimīgākiem. Tālāk dodamies pāri upei un ūdenskritumam , garām zāļu pirtij un peldu dīķim. Upes līkumā , starp vecajām ābelēm ir SKAISTUMA DĀRZS. Te var gan atpūsties uz segām koku paēnā, gan iedzert kādu no saimnieku sarūpētām tējām.Visapkārt ir augi, kas palīdz saglabāt un pat atjaunot ādas veselību.Šeit arī risinām sarunas par dabiskās kosmētikas tapšanas noslēpumiem. Iespējami arī atsevišķi semināri. ( Skat. piedāvātās programma) Interesenti var iegādāties visu mūsu ražoto produkciju semināru zālē.

 

Viesi var apskatīt un sarīkot mazu fotosesiju arī mūsu plašajos ražojošos ārstniecības augu dārzos, kur tiek izaudzēts viss mūsu tējām, garšvielām un kosmētikai – kliņģerīšu, rožu, piparmētru un raudeņu lauki ir skaisti līdz pat rudenim. Permakultūras dārzu, siltumnīcas, solārās žāvētavas un fasētavas apskate- tikai biozemnieku un speciālistu grupām.

 

Piedāvājam nopietnas un jautras programas Dziedinošajos Dārzos -, divu vai vairāku stundu garumā ( iespējamas arī saīsinātas programmas)

  • Karstā Eņģeļsakne un vēsā Lavanda – apceļojam sešus čakru dārzus un dziedinām sevi paši – ar augiem, skaņām, mudrām un citām nopietnām un jautrām labsajūtas metodēm. Programma tiek mainīta atbilstoši viesu interesēm.
  • Skaistuma Dārza darbnīca – atrodi skaistuma augus,  mācies izgatavot pats savu kosmētiku un ziedes.
  • Ģimene Dārzā – Vai te dzīvo fejas?- Ļausim bērnam atklāt  neparasto Dabā un augos. Spēles un nopietnība vienuviet. Vecākiem un vecvecākiem – priecāties kopā ar bērniem,atrast  sev un bērniem vajadzīgo  dziedinošo augu, mudru vai veselības formulu. ( Bērnus  uzņem tikai kopā ar vecākiem un vai vecvecākiem, skolu grupas bez vecākiem neuzņem.)
  • Gudrais Dārzs –tiem, kas grib izaudzēt dārzeņus un augus  bez ķīmijas un smaga darba .
  • Viesošanās Zāļu sievas namā – programma rudens un ziemas mēnešiem –   Pazīsti dabu – esi vesels – tinktūru, zāļu tēju, kosmētikas, hidrolātu un augu balzāmu sagatavošana.Mazie knifi veselības saglabāšanai.

003

Dārzu un sevis iepazīšana notiek kopā ar mums-  Māru vai Daini.Aicinām ģērbties viegli un ērti.Labāk – ar basām kājām. Sarunas un darbošanās dārzos notiek atbilstoši viesu interesēm – gan dziļi nopietnas, gan jautras. Dārzos netiek smēķēts.

Valodas – latviešu, angļu, vācu, krievu, augu nosaukumi – arī lietuviski.Ir iespēja pievienoties lielākām apmeklētāju grupām.Vasarā piedāvājam telpas arī vienas, vai vairāku dienu semināriem.

Uzņemam viesus tikai pēc iepriekšēja pieteikuma pa telefonu 37126555532 vai e-pastu info@anna-bergmans.eu

Samaksa- 4 eur personai. Grupām līdz 10 cilvēkiem – 40 eur.  Bērniem ieeja brīva. Skolēniem- 2 eur.