AnnA-Bergmans | Laipni
14833
page-template-default,page,page-id-14833,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

        1988. gadā mainījām savu dzīvi – kļuvām par zemniekiem un sākām veidot biodinamisko saimniecību.Augi un Dabas dziedinošais spēks mums kļuva par dzīves sastāvdaļu, tāpat kā dziedniecība, pirts procedūras un dažādo augu produktu izgatavošana.

        Izprast, atveseļot, pilnveidot  sevi  un ģimeni mums palīdzēja  veselības un labsajūtas prakses, ko esam ar baudu apguvuši daudzu gadu laikā  – augu dziedniecība, reiki, ajūrvēda, cigun, skaņu terapija, baltu dziedniecība un daudz kas cits.

        Augu karalienes aiovaskas satricinošais spēks deva jaunu izpratni par cilvēka un Dabas tuvību . Par Augu un Koku intelģenci un spēcīgo dziedniecisko iedarbību.         Tad arī tapa un joprojām top –  Dziedinošie Dārzi –  augu un koku maģiskā pasaule. Dārzu  burvību, mūsu zināšanas un mūsu gatavotos  Dabas produktus – to var  izbaudīt arī mūsu viesi.Esam rūpējušies, lai šīs dažas stundas mūsu Dārzos katram mūsu ciemiņam kļūtu par skaistu piedzīvojumu!

        Mūsu produkti ir īpaši un atšķirīgi ar to, ka viss tiek izaudzēts un sagatavots  Dabai draudzīgi, izmntojot mūsu pašu radītas  žāvēšanas un pārstrādes metodes – tikai tā varam saglabāt produktu augstu vērtību un kvalitāti.      

Dabīgā kosmētika, augu balzāmi un zāļu tējas radītas, izmantojot gan Ajūrvēdas principus, gan ģimenes senās receptes un zināšanas par augu iedarbību.

Mēs esam gardēži, tādēļ mūsu tējām un garšvielu buķetēm ir  izsmalcināta garša un kvalitāte, augus nesmalcinām, lai saglabātu augu aromātu un vērtīgās vielas.  

         Mūsu jaunākā produktu līnija – Dziedinošā Dārza kosmētika un augu balzāmi – gatavoti pēc orģinālām receptēm, to galvenā sastāvdaļa ir mūsu dārzos ievākti augi. Svaigi un smaržīgi, bioloģiski audzēti un īpaši sagatavoti.   

        Mums patīk radīt vērtīgus produktus  un  sarunāties ar jaukiem ciemiņiem savu  Dārzu vidū, bet mēs vēlamies veltīt laiku arī savai ģimenei,  

tādēļ uzņemam viesus tikai pēc iepriekšēja pieteikuma – info@anna-bergmans.eu, vai tel. 26555532                                                

 

Uz tikšanos  – Māra un Dainis Bergmaņi

 

Mūsu Dziedinošie Dārzi -jūsu sirdspriekam,                                                                           

                                       mūsu gatavotie dabas produkti – jūsu veselībai un skaistumam.