AnnA-Bergmans | Saimniecība
15565
page-template-default,page,page-id-15565,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Saimniecība

Kopš 1991. gada organizētas apmācības biodinamiskajā un bioloģiskajā lauksaimniecībā, vasaras eko akadēmijas, starptautiskas ekonometnes un veselības nometnes. Darbojās kā mācību – demonstrāciju saimniecība.Nodarbojās ar reiki terapiju, ajūrvēdas masāžām, pirts procedūrām un bioloģisko lauksaimniecību- ārstniecības augu audzēšanu. Kopš 2000 gada ražo tējas, garšaugu maisījumus un dažādus augu produktus ar zīmolu AnnA Bergmans.2015. gadā sākta Dziedinošo Dārzu līnijas augu balzāmu, hidrolātu un krēmu gatavošana.

20160802_111706
42314134

Patreiz:  Dziedinošo Dārzu un parka– Ziemeļu Ajūrvēda-  veidošana, viesu uzņemšana, semināri.Zāļu pirts, Ajūrvēdas un energosensorās masāžas, skaņu terapija, u.c..Vairāk kā 70 veidu ārstniecības augu un garšaugu audzēšana dārzos un ievākšana dabā. Gatavo   īpašus, pēc orģinālām receptēm veidotus kosmētiskos augu krēmus, balzāmus un ziedūdeņus, jauktās un mono  zāļu tējas un uztura bagātinātājus,  arī  ekskluzīvas garšaugu un svētku tēju buķetes,  dažāda  veida dziednieciskos zāļu spilvenus , u.c.

 

Audzē kazas un mājputnus,  graudaugus, kurus maļ uz vietas, augļus, ogas , dārzeņus, šitakē sēnes, kaņepes, u.c..

 

Saimniecība divas reizes  saņēmusi augstāko valsts lauksaimniecības apbalvojumu “Sējējs“, kā arī daudzus citus apbalvojumus un godalgas.